Wyjeżdżasz?
Poznaj te słowa i poczuj się
pewnie w pracy i podróży...

1000 najprzydatniejszych angielskich słów związanych z pracą i podróżowaniem daje Ci pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa za granicą.Poczuj, jak wiele można zrozumieć znając często używane słowa.

Zaskocz szefa i rodzinę - nawet nie będą wiedzieli, skąd tak nagle znasz tyle słów...

Wyjeżdżasz, musisz szybko poznać angielski, ale masz mało czasu na naukę?


Oto sekret, który pozwolił już tysiącom ludzi w Twojej sytuacji szybko opanować podstawy i poczuć się bezpiecznie za granicą:

Naucz się 1000 najprzydatniejszych angielskich słów związanych z pracą i podróżowaniem.

Te słowa spotkasz w najczęściej występujących sytuacjach w pracy i w podróży..

Od razu uczysz się ich pisowni, wymowy i polskiego znaczenia.

To idealne rozwiązanie, by zacząć dobrze sobie radzić za granicą.Poznaj te słówka, a odetchniesz z ulgą. Nieznany dotąd świat stanie się zrozumiały...


Bez znajomości konkretnych słówek występujących w typowych sytuacjach w podróży czy pracy, można poczuć się naprawdę zagubionym w obcym kraju.

Na szczęście, poznanie tylko 500 najprzydatniejszych słówek związanych z podróżą i 500 z pracą już praktycznie rozwiązuje ten problem. Szczególnie, jeśli znasz już wcześniej 1000 najczęściej występujących w angielskim słów.

Znając najważniejsze słowa zawsze wiesz, o czym jest mowa i czujesz się bezpiecznie.

Nauka jeszcze nigdy nie była tak przyjemna, skuteczna i samoistna.

Po prostu wielokrotnie zapoznajesz się z danym słowem i po pewnym czasie już go znasz.

Albo będziesz dobrze sobie radzić z angielskim w pracy i podróży albo napiszesz do nas maila i zwrócimy Ci pieniądze nawet do roku po transakcji.

Możesz tylko zyskać.

Oto kilka przykładowych słów z nagraniami i tłumaczeniem:


fully booked (całkowicie zajęty/zarezerwowany)

agenda (plan spotkania)

income (dochód, przychód)Nauka odbywa się na specjalnej stronie internetowej - widzisz dane słówko po angielsku, jego tłumaczenie i możesz odtwarzać jego wymowę.
Możesz od razu zacząć naukę i już dziś mieć pierwsze rezultaty, nawet będąc za granicą.


Nie musisz czekać na listonosza, ani ściągać i instalować żadnych programów.


Damy Ci login i hasło do naszej specjalnej strony internetowej i od razu możesz zacząć naukę - z dowolnego miejsca na świecie (przez komputer, tablet lub smartfona).


Dane dostępowe dostarczymy Ci mailem natychmiast po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Jako bonus otrzymasz również wersję do druku, by móc się uczyć także poza komputerem.
Poznaj 1000 słów związanych z podróżą oraz pracą za granicą i zapomnij o problemach, wynikających z nieznajomości angielskiego.

Zobacz, czego dokładnie się nauczysz. Dzięki naszej metodzie poznasz słówka, które są Ci niezbędne w takich sytuacjach, jak:Kłopoty językowe w pracy za granicą?

Niedługo o nich zapomnisz...


Dla ułatwienia Ci nauki, nasz zestaw 1000 słów związanych z pracą i podróżowaniem otrzymasz w dwóch częściach: 500 słów związanych z pracą i 500 słów związanych z podróżowaniem.


Bonusy, które pomagają Ci jeszcze lepiej opanować materiał

Oto bonusy, które otrzymasz za darmo przy zakupie dostępu do strony uczącej 1000 angielskich słówek związanych z pracą i podróżą:


Uczysz się tylko tego, co jest dla Ciebie istotne...


A kiedy nauczysz się jakiegoś słowa, oznaczasz je jako znane i dalej uczymy Cię tylko tego, czego jeszcze nie umiesz...

Oto zdjęcie z systemu nauki:

 

 

…dzięki temu nie tracisz czasu na żmudne powtarzanie tego, co już umiesz – koncentrujesz się tylko na tym, co jest Ci jeszcze potrzebne.

Gwarancja: ten zakup Cię zadowoli albo zwrócimy Ci pieniądze

Jesteśmy tak pewni, że rezultaty nauki naszą metodą Cię zadowolą, że jeśli z jakiegokolwiek powodu ten zakup Cię w pełni nie zachwyci – napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, nawet do roku po transakcji. Tysiące naszych zadowolonych klientów są żywym dowodem, że ta metoda świetnie się sprawdza dla osób początkujących uczących się angielskiego.Poznaj 1000 angielskich słów związanych z pracą i podróżowaniem
za cenę ok. dwóch godzin korepetycji (!).


Dostępne formy płatności to: przelew, wpłata na poczcie, karta kredytowa w dowolnej walucie, Paypal i szybki przelew online (np. mTransfer). Formę płatności wybiera się przy składaniu zamówienia.

 

Już teraz zacznij uczyć się tych słówek i dogadaj się za granicą.Kliknij wersję, która Cię interesuje:

Jak mogę zamówić i zapłacić z zagranicy?

Oferujemy różne długości abonamentów, by dostosować się do Twoich potrzeb. Im mniej czasu możesz poświęcić na naukę dziennie, tym dłuższy przyda Ci się abonament. W każdym z abonamentów dostajesz pełny dostęp do wszystkich słów od pierwszej chwili po zakupie - różnią się one tylko czasem tego dostępu. Po skończeniu się abonamentu, można go przedłużyć na promocyjnych warunkach.


Psychology Consulting Aneta Styńska, ul. Niepołomicka 22, 04-256 Warszawa, NIP 952-104-86-75, Regon: 016429558 |

Regulamin | Polityka prywatności i cookies | Kontakt |