Jak to działa?


Zaczniesz rozumieć angielski. Jak? Nauczymy Cię 1000 najczęściej używanych w angielskim słów, naturalną metodą, zbliżoną do tej, którą dzieci poznają swój pierwszy język.

Nauka odbędzie się online, w Twojej przeglądarce internetowej. Zaczniesz w znacznym stopniu rozumieć angielski albo zwrócimy Ci pieniądze.
Możesz za darmo wypróbować naszą metodę i nauczyć się pierwszych 100 z najczęściej używanych w angielskim słów.
W tym celu skorzystaj z opcji poniżej:

Aby wypróbować naszą metodę, kliknij TUTAJ.
"Twoi znajomi będą pełni podziwu, kiedy odkryją, że nagle rozumiesz angielskie piosenki, teksty, filmy i jesteś w stanie skutecznie się skomunikować..."


Co czyni metodę 1000 słów tak prostą, dostępną i skuteczną?Koncentracja na ZROZUMIENIU.
Uczymy Cię tylko tego, czego najbardziej potrzebujesz jako osoba początkująca w angielskim. To duża różnica w porównaniu do innych metod, które próbują uczyć początkujących wszystkiego naraz: mówienia, gramatyki, słownictwa, wymowy, pisowni itd. Zrozumienie jest najbardziej przydatne i możemy Ci je dać stosunkowo najszybciej (pozostałe umiejętności wymagają dłuższej nauki).
Entuzjazm - dzięki WIDOCZNYM rezultatom.
Zauważysz rezultaty bardzo szybko, bo nauczymy Cię tylko słów, które najczęściej występują w angielskim. Dzięki temu chcesz się uczyć więcej i więcej, bo widzisz, że to działa! Większość innych metod nie jest skupiona na daniu konkretnego rezultatu, a na ogólnym bawieniu się językiem. Nasza to wyjątek.
Uczysz się jak małe dzieci – naturalnie, przez powtarzanie w losowych odstępach czasu.
To naturalny sposób na zapamiętywanie bez specjalnego starania się, by zapamiętać. W ten właśnie sposób uczymy się naszego pierwszego języka, tak też zapamiętujemy reklamy telewizyjne i slogany firm... Spotykasz dane słówko w losowych odstępach czasu, kojarząc je jednocześnie ze znaczeniem i wymową...
Uczymy Cię każdego słówka tyle razy, ile potrzebujesz, by zapamiętać.
Ta metoda od razu dostosowuje swoją prędkość do Twoich indywidualnych potrzeb. Ilość powtórzeń danego słówka, które są wymagane, by zapamiętać znaczenie i wymowę, jest inna dla każdej osoby (wzięliśmy to pod uwagę). Potrzebujesz 15 razy zapoznać się z "have", by je zapamiętać? A tylko 8 razy z "do"? Nie ma problemu!
Uczymy Cię tylko słówek, których jeszcze nie znasz.
Kiedy już zapamiętasz dane słówko – nie pokażemy Ci go więcej, chyba, że specjalnie chcesz sobie zrobić powtórkę. Większość metod nauki angielskiego nie przystosowuje się aż tak do osoby, która się uczy. W związku z tym spędzasz za dużo czasu na rzeczach, które już znasz kosztem czasu na rzeczy, których jeszcze nie znasz. Ten system monitoruje, co już znasz, więc możesz się zrelaksować i rozkoszować uczeniem nowych słówek.
Ta metoda jest dostępna jako platforma e-learningowa, czyli uczysz się na specjalnej stronie internetowej.
Jak tylko uzyskasz login i hasło – możesz zacząć naukę (nic nie ściągasz, nie instalujesz, nie ma tradycyjnej przesyłki – po prostu łatwy, natychmiastowy dostęp). Nie musisz wychodzić z domu i jechać na zajęcia, ani mieć technicznej wiedzy - kiedy zalogujesz się na naszej stronie (przez komputer, tablet lub smartfona) będzie ona w pełni gotowa, by zabrać Cię w ekscytującą przygodę z nauką angielskiego.
To rozwiązanie zaoszczędzi Ci dużo pieniędzy.
W porównaniu z poznawaniem tych słówek w szkole językowej – nauczysz się ich prawie za darmo. Nawet, jeśli chcesz potem zapisać się na kurs w szkole – 1000 najczęściej używanych słów świetnie Cię do tego przygotuje. Będziesz naprawdę do przodu. Dzięki naszej metodzie, za cenę mniej niż dwóch godzin korepetycji możesz zrobić naprawdę milowy krok w swoim angielskim.
Jest to metoda zainspirowana Zasadą Pareto (80/20).
Optymalizuje ona Twoje użycie czasu – uczysz się tylko najczęściej używanych słów, rozwijasz najbardziej przydatną w języku umiejętność, czyli zrozumienie, uczysz się, kiedy chcesz, gdziekolwiek jesteś, w swoim tempie i tylko tych słówek, których jeszcze nie znasz. Jest to zgodne z powszechnie stosowaną w biznesie zasadą 80/20 opracowaną przez włoskiego ekonomistę - Pareto.
Wszystko, czego potrzebujesz, by rozumieć słówka jest już w naszym rozwiązaniu.
Najczęstsze polskie znaczenia słówek (od 1 do 3 najczęściej występujących znaczeń), angielska pisownia i wymowa nagrana przez angielskiego lektora (powtarzana automatycznie wiele razy)... Wzrok i słuch pracują dzięki temu razem, by usprawnić Twoje zapamiętywanie.
Gwarantujemy Twoją satysfakcję.
Jesteśmy tak pewni, że rezultaty nauki naszą metodą Cię zadowolą, że jeśli z jakiegokolwiek powodu ten zakup Cię w pełni nie zachwyci – napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, nawet do roku po transakcji. Tysiące naszych zadowolonych klientów są żywym dowodem, że ta metoda świetnie się sprawdza dla osób początkujących uczących się angielskiego.

Chcesz poznać ceny, formy płatności i inne szczegóły? Kliknij poniżej:Jak zamówić dostęp do nauki 1000 słów?↓ Rozwiń więcej opcji ↓